Nenastavno osoblje

 

  telefon soba e-mail
CENTRALA:  051 / 338 - 411
 
TAJNIK FAKULTETA
Željko Ševerdija, dipl.iur. 107 318 zseverdi@pfri.hr
 
DEKANAT
TAJNICA
Blaženka Konjhodžić 104 308 blazenka@pfri.hr
 
SLUŽBA KADROVSKIH I OPĆIH POSLOVA
VODITELJICA SLUŽBE KADROVSKIH I OPĆIH POSLOVA
Tatjana Domazet 157 316 domazet@pfri.hr
STRUČNE REFERENTICE
Alana Vukelić, mag.iur. 201 317 avukelic@pfri.hr
Brigita Crnogorac 155 317 brigita@pfri.hr
INFORMACIJE I RECEPCIJA
Ilonka Lilić 100 centrala ilonka@pfri.hr
DOSTAVLJAČICA-RADNICA NA FOTOKOPIRNOM STROJU
Smilja Kereš 137 319  keres@pfri.hr
SPREMAČICE
Ivanka Bolterstein      
Vlasta Grohovac Petkovć      
Janja Manojlović      
Ljubica Mesić      
Jagoda Maruna      
Danijela Majstorović      
 
RAČUNOVODSTVO
VODITELJICA RAČUNOVODSTVA

Mihaela Rogić Gavrić, dipl.oecc.

134 321 mirogic@pfri.hr
VIŠA STRUČNA REFERENTICA- FINANCIJSKI KNJIGOVOĐA
RAČUNOVODSTVENA REFERENTICA
Ingrid Golojka 178 322 golojka@pfri.hr
Maja Miljanović 177 322 miljanov@pfri.hr
Ljubica Predovan 177 322 predovan@pfri.hr
Dijana Atelj 169 322 atelj@pfri.hr
       
 
STUDENTSKI URED evstud@pfri.hr
VODITELJICA STUDENTSKE SLUŽBE
Mirjana Petelin, prof.pedagogije i inf. 142 305 mpetelin@pfri.hr
Koordinator za ISVU
       
STRUČNE REFERENTICE
Jadranka Gumbarević 154 305 jadranka@pfri.hr
Željka Vidmar 149 305 zeljka@pfri.hr
 
SKRIPTARNICA
REFERENTICA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST
Vesna Vranić Kauzlarić, dipl.ing. 135 skriptarnica vvranic@pfri.hr
 
KNJIŽNICA
VODITELJICA KNJIŽNICE
Dolores Markotić, dipl. knjižničar 162 331 markotic@pfri.hr
POMOĆNA KNJIŽNIČARKA
Tamara Gržinčić 163 333 grzincic@pfri.hr
 
CENTAR ZA IZOBRAZBU POMORACA

VODITELJICA CENTRA ZA IZOBRAZBU POMORACA I GLASNOGOVORNICA POMORSKOG FAKULTETA U RIJECI

Marija Šimić Hlača, dipl.ing. 175 CIP (205) marija@pfri.hr
 
STRUČNA REFERENTICA
Rada Danyi 174 CIP (205) danyi@pfri.hr
       
 
CENTAR ZA SIGURNOST PLOVIDBE
SERVISER
Miljenko Zorić 164    
 
OPĆA SLUŽBA
DOMAR
Marinko Valčić - MOB: 099/310 9755 161  

marinko@pfri.hr

DOMAR

Miljenko Zorić - MOB: 099/257 1763      
 

INFORMATIČKI CENTAR*

ic@pfri.hr
VODITELJ INFORMATIČKOG CENTRA
Ezio Hafner 170 203 ezio@pfri.hr
INFORMATIČKI REFERENT
Slobodan Popić, univ.bacc.ing. 171 203 slobodan@pfri.hr
INFORMATIČKI REFERENT      
Nenad Žagar 172 203 zagar@pfri.hr
*Studenti se primaju utorkom i četvrtkom od 9h do 11h