Nautika i tehnologija pomorskog prometa

STUDIJSKI PROGRAM

Dokument Opis kolegija

KOLEGIJ I TEME ZA IZRADU ZAVRŠNOG RADA

Dokument Opis kolegija

- Raspored studenata po kolegijima za izradu završnog rada Opis kolegija

OBRAZAC ZA PRIJAVU ZAVRŠNOG RADA

Dokument docx

RED PREDAVANJA

ZIMSKI SEMESTAR (I)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1. Dr.sc. Božana Knežević POMORSKI ENGLESKI 1 2 2 5
2. Dr.sc. Biserka Draščić Ban
Mr.sc. Željko Glavan
MATEMATIKA 1 2 2 5
3. Dr.sc. Goran Vukelić TEHNIČKA MEHANIKA 2 1 4
4. Dr.sc. Mato Tudor PRIMJENA ELEKTRONIČKIH RAČUNALA 2 2 4
5. Dr.sc. Pavao Komadina SREDSTVA POMORSKOG PROMETA 1 2 2 5
6. Dr.sc. Renato Ivče TERETI U POMORSKOM PROMETU 2 0 3
7.

Dr.sc. Damir Zec
Dr.sc. Vlado Frančić 

ZAŠTITA MORA I MORSKOG OKOLIŠA 2 0 3
8. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 1 0 2 1


LJETNI SEMESTAR (II)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1. Dr.sc. Božana Knežević POMORSKI ENGLESKI 2 2 2 5
2. Dr.sc. Biserka Draščić Ban
Mr.sc. Željko Glavan
MATEMATIKA 2 2 2 5
3. Dr.sc. Pavao Komadina SREDSTVA POMORSKOG PROMETA 2 2 2 6
4. Dr.sc Robert Mohović
Dr.sc. Maja Telišman Prtenjak 
POMORSKA METEOROLOGIJA I OCEANOLOGIJA 3 1 4
5. Dr.sc. Predrag Kralj BRODSKI STROJNI SUSTAVI 2 1 4
6. Dr.sc. Blanka Kesić EKONOMIKA BRODARSTVA 2 0 2
7. Dr.sc. Axel Luttenberger
Dr.sc. Igor Vio
POMORSKO JAVNO PRAVO 2 0 3
8. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 2 0 2 1


ZIMSKI SEMESTAR (III)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1.   POMORSKI ENGLESKI 3 1 2 4
2. Dr.sc. Serđo Kos TERESTRIČKA NAVIGACIJA 3 3 5
3. Dr.sc. Robert Mohović RUKOVANJE TERETOM 1 2 2 4
4. Dr.sc. Damir Zec SIGURNOST NA MORU 3 1 5
5. Dr.sc. Dubravko Vučetić BRODSKI ELEKTRIČNI SUSTAVI 3 0 4
6. Dr.sc. Vladimir Mićović POMORSKA MEDICINA 2 1 3
7. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 3 0 2 1



LJETNI SEMESTAR (IV)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1.   POMORSKI ENGLESKI 4 1 2 4
2. Dr.sc. Đani Šabalja ASTRONOMSKA NAVIGACIJA 2 2 6
3. Dr.sc. Serđo Kos ELEKTRONIČKA NAVIGACIJA 2 2 5
4. Dr.sc. Renato Ivče RUKOVANJE TERETOM 2 2 2 6
5. Dr.sc. Mirano Hess ORGANIZACIJA RADA I UPRAVLJANJE NA BRODU 3 0 3
6. Dr.sc. Biserka Rukavina POMORSKO IMOVINSKO PRAVO 2 1 3
7. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 4 0 2 1
8. Dr.sc. Pavao Komadina STRUČNA PRAKSA 0 2 2



ZIMSKI SEMESTAR (V)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1. Dr.sc. Robert Mohović TEHNIKA RUKOVANJA BRODOM 3 2 5
2. Dr.sc. Zoran Mrak POMORSKE KOMUNIKACIJE 2 3 5
3. Dr.sc. Renato Ivče ODRŽAVANJE BRODA 2 1 3

U V semestru student bira izborne kolegije u vrijednosti od najmanje 17 ECTS bodova.

      Pr. Vj. ECTS
1.   POMORSKI ENGLESKI 5 1 2 4
2. Dr.sc. Robert Mohović
Dr.sc. Đani Mohović
TEHNOLOGIJA PRIJEVOZA RASUTIH I SPECIJALNIH TERETA 2 2 5
3. Dr.sc. Igor Rudan TEHNOLOGIJA PRIJEVOZA TEKUĆIH TERETA 3 2 5
4. Dr.sc. Axel Luttenberger TRGOVAČKO PRAVO 2 0 3
5. Dr.sc. Tanja Poletan Jugović MEĐUNARODNO OTPREMNIŠTVO 2 0 2
6. Dr.sc. Biserka Rukavina POMORSKE AGENCIJE 2 0 2
7. Dr.sc. Tanja Poletan Jugović ROBNI TOKOVI 2 1 3


LJETNI SEMESTAR (VI)

Izvedbeni plan: Izvedbeni plan

Izvedbeni program: Izvedbeni plan

Opis kolegija: Izvedbeni plan

      Pr. Vj. ECTS
1.

Dr.sc. Đani Mohović

PLANIRANJE PUTOVANJA 2 2 4

2.

Dr.sc. Vlado Frančić UPRAVLJANJE SIGURNOŠĆU I KVALITETOM U POMORSTVU 2 1 3
3. Dr.sc. Pavao Komadina PLOVIDBENA PRAKSA 0 2 2
    IZRADA ZAVRŠNOG RADA 0 2 7

U VI semestru student bira izborne kolegije u vrijednosti od najmanje 14 ECTS bodova.

      Pr. Vj. ECTS
1.   POMORSKI ENGLESKI 6 1 2 4
2. Dr.sc. Renato Ivče TEHNOLOGIJA PRIJEVOZA KONTEJNERA I RO-RO TEHNOLOGIJA 2 2 5
3. Dr.sc. Vlado Frančić TEHNOLOGIJA PUTNIČKOG PRIJEVOZA 2 1 5
4. Dr.sc. Mirano Hess POSLOVANJE U BRODARSTVU 2 1 4
5. Dr.sc. Čedomir Dundović TEHNOLOGIJA LUKA I TERMINALA 2 1 4
6. Dr.sc. Axel Luttenberger
Dr.sc. Igor Vio 
TRANSPORTNO OSIGURANJE 3 1 5

Napomena:
Student u V. i VI. semestru osim navedenih izbornih predmeta, uz prethodnu suglasnost Zavoda za nautičke znanosti, mogu upisati i po jedan predmet s drugih studija (Fakulteta ili Sveučilišta).