PLAN TEČAJEVA ZA SIJEČANJ I VELJAČU 2017.

Centar za izobrazbu pomoraca pripremio je plan održavanja programa izobrazbe za siječanj i veljaču 2017. godine. Ukoliko želite pohađati neki program izobrazbe, molimo Vas, kontaktirajte nas na tel: 051 214 587 ili mail: cip@pfri.hr ili dođite osobno u ured 205 u prizemlju Pomorskog fakulteta u Rijeci.

Kalendar_raspored_sij_velj.pdf

OBAVIJEST STUDENTIMA 3. SEMESTRA PREDIPLOMSKOG STUDIJA BRODOSTROJARSTVO

Obavještavaju se studenti 3. semestra prediplomskog studija BRODOSTROJARSTVO da će se, u ponedjeljak 16.01. 2017. god., nakon kolokvija iz kolegija UPRAVLJANJE POSTROJENJEM I RUKOVOĐENJE POSADOM, održati predavanje iz kolegija TERMODINAMIKA I PRIJENOS TOPLINE s početkom u 10;15 u sobi 405.

REZULTATI 1. KOLOKVIJA IZ PREDMETA TEHNOLOGIJA PRIJEVOZA MOREM

Rezultati 1.  kolokvija iz predmeta TEHNOLOGIJA PRIJEVOZA MOREM  za smjerove LiM i Logistika i menadžment u pomorstvu i prometu i Tehnologija i organizacija prometa na poveznici:

Poveznica

SVIM STUDENTIMA I SURADNICIMA, POMORCIMA I ŠTOVATELJIMA MORA I POMORSTVA, ŽELIMO USPJEŠNU NOVU GODINU.

NATJEČAJ ZA IZBOR REKTORA ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2017. - 2021.

Odlukom Senata Sveučilišta u Rijeci s 99. sjednice održane 20. prosinca 2016. otvoren je postupak za izbor rektora Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje 2016. - 2021.

ODLUKA

Stranica 1 od 116