RASPISAN INTERNI ERASMUS+ NATJEČAJ ZA MOBILNOST NASTAVNOG OSOBLJA

Pomorski fakultet u Rijeci, temeljem odluke Agencije za mobilnost i programe EU o prihvaćanju projekta broj 2016-1-HR01-KA107-021738, raspisuje interni natječaj za mobilnost nastavnog osoblja Pomorskog fakulteta u Rijeci na Kobe University Japan.

Nastavno osoblje se može prijaviti za:

• mobilnost u svrhu održavanja nastave (odobrena sredstva za 1 osobu, 16 dana)
  • mobilnost u svrhu stručnog osposobljavanja (odobrena sredstva za 1 osobu, 16 dana)

Kandidati se mogu prijaviti samo za jednu vrstu mobilnosti.

Mobilnost mora biti organizirana i provedena isključivo u razdoblju do 30. srpnja 2018.

Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem zaključno do 13. veljače 2017. u 12:00 sati., na e-mail dekanat@pfri.hr

Kandidati moraju uz prijavu priložiti ispunjen Obrazac 1-Održavanje nastave.pdf ili Obrazac 2-Stručno osposobljavanje.pdf.

Potrebne informacije mogu se pročitati u Natječaju.pdf