HUMANITARNI KOŠARKAŠKI TURNIR U DVORANI FAKULTETA

Studenti s Pomorskog, Tehničkog, Građevinskog, Pravnog, Ekonomskog i Medicinskog fakulteta, njih tridesetorica, sudjelovali su na humanitarnom košarkaškom turniru koji se 8. travnja održao u sportskoj dvorani Pomorskog fakulteta u Rijeci.

Sudionici su uplatili po 50,00 kn kotizacije, a sredstva su bila namijenjena za pomoć domu "Sv. Ana".

Ovo je drugi humanitarni košarkaški turnir 3x3 u organizaciji Studentskog sportskog društva Nautilus. Natjecalo se sedam ekipa s članovima neovisno o fakultetu na kojem studiraju. Igrala se uzbudljiva košarka, a 1. mjesto je osvojila ekipa u sljedećem sastavu: Luka Maržić, Tin Krstić, Paolo Ivanov i Ivan Saftić. 2. mjesto osvojili su Matej Vulić, Zvonimir Nekić i Filip Rumora, dok su treće mjesto zauzeli Edin Rizović, Damjan Tomić i Leo Gašparović. Natjecanje u tricama osvojio je Edin Rizović.

Hvala svim igračima koji su došli i podržali projekt.