31 PRO. NATJEČAJ STUDENTSKOG ZBORA SVEUČILIŠTA U RIJECI ZA FINANCIRANJE STUDENTSKIH PROGRAMA U 2017. GODINI

Drage kolegice i  kolege,

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci raspisao je Natječaj Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa 31. prosinca 2016. godine u 23:59:59 sati.

Natječaj je otvoren do 31. siječnja 2017. godine u 23:59:59 sati

Natječaj je namijenjen svim studentima Sveučilišta u Rijeci (neovisno o razini i vrsti studija), studentskim organizacijama (studentski zborovi sastavnica Sveučilišta u Rijeci, studentske udruge i druge organizacije studenata upisane u Registar studentskih udruga i drugih studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci), grupe studenata koje djeluju na sveučilišnoj razini, uz prethodnu registraciju u online sustavu SZSuR-a za predaju projekata.

Tekst Natječaja preuzmite ovdje.

Online sustavu SZSUR za predaju projekata možete pristupiti ovdje.

PLAKAT ZA ISPIS MOŽETE PREUZETI OVDJE, PDF ILI JPG.