USKRŠNJA HUMANITARNA AKCIJA PRIKUPLJANJA ŽIVEŽNIH NAMIRNICA U KORIST SOCIJALNE SAMOPOSLUGE "KRUH SV. ELIZABETE"

Ove godine, kao i prošle, Studentski zbor Pomorskog fakulteta u Rijeci organizira uskršnju humanitarnu akciju prikupljanja živežnih namirnica u korist Socijalne samoposluge "Kruh Sv. Elizabete". Namirnice će se prikupljati u četvrtak i petak (6. i 7.04.) te ponedjeljak, utorak i srijedu (10.,11. i 12.04.) od 10 do 13 sati u holu Pomorskoga fakulteta u Rijeci. Pomognimo onima kojima je pomoć potrebna!

Ovim putem pozivamo sve koji mogu i žele da sudjeluju u ovoj humanitarnoj akciji te na taj način svi zajedno pomognemo onima kojima je pomoć potrebna!

Od namirnica bi najbolje bilo donirati nešto što može malo duže stajati, npr.: šećer, mlijeko, pašta, riža, a od konzervi fažol, grašak i pasirana rajčica; normalno, sve ostalo je također i više nego dobrodošlo.

Nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju te tako uljepšati nadolazeće blagdane svima onima koji si nažalost ne mogu sami priuštiti navedeno.

Također, svi koji žele volontirati i pomagati češće, dobrodošli su u Socijalnu samoposlugu.

Unaprijed hvala i srdačan pozdrav,

Kristijan Nikolozo, predsjednik SZ PFRI (Studentski zbor Pomorskog fakulteta u Rijeci)