NAJAVA UPISA NA POSLIJEDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ "POMORSTVO"

Pomorski fakultet u Rijeci priprema pokretanje 8. ciklusa poslijediplomskog sveučilišnog studija „Pomorstvo“.

Mole se svi zainteresirani kandidati da iskažu svoj interes za upis putem e-maila: doktorski@pfri.hr ispunjavanjem i slanjem priloženog obrasca.

Poslijediplomski sveučilišni studij „Pomorstvo“ je integrirani i kooperativni studij Pomorskog fakulteta u Rijeci i njegovih suradnih ustanova, a studijski se program izvodi kroz sedam modula:

- Nautičke znanosti,

- Pomorski energetski i strojni sustavi,

- Elektrotehnika u pomorstvu,

- Logistika i menadžment u pomorstvu i prometu,

- Lučki sustavi i tehnološki procesi u prometu, zaštita mora i priobalja i

- Vojni pomorski sustavi.

Preduvjet za upis na studij je završen diplomski sveučilišni studij (po novom, bolonjskom načinu studiranja) ili dodiplomski sveučilišni studij (po starom, predbolonjskom načinu studiranja) uz prosjek ocjena minimalno 3,5, dok iznimno prosjek može biti i niži uz pozitivno ocijenjenu prethodnu znanstvno-istraživačku i/ili stručnu aktivnost.

Troškovi školarine cjelokupnog studija iznose 80.000,00 kn (uz mogućnost semestralnog plaćanja).