Novosti

PRIKUPLJANJE INTERESA ZA UPIS NA POSLIJEDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ "POMORSTVO"

Pomorski fakultet u Rijeci namjerava pokrenuti 7. ciklus poslijediplomskog sveučilišnog studija „Pomorstvo“.

Mole se zainteresirani kandidati da iskažu svoj interes za upis putem e-maila na doktorski@pfri.hr

POZIV NA PREDAVANJA/RADIONICE DOKTORANADA POMORSKOG FAKULTETA U RIJECI

U sklopu projekta Sveučilišta u Rijeci koji ima za cilj ostvarivanje strateških ciljeva Sveučilišta u Rijeci doktorandi poslijediplomskog sveučilišnog studija "Pomorstvo" održat će predavanja/radionice za studente, profesore i sve ostale zainteresirane.

Lejla Radan, dipl. ing. održat će predavanje na temu "Upravljanje projektima" (projektni zadaci u "offshore" industriji) u ponedjeljak, 11. svibnja 2015. godine od 13 do 17 sati i u utorak, 12. svibnja 2015. godine od 13 do 17 sati u Velikoj vijećnici Fakulteta (soba 314).

Priscilla Zelić Čarija, dipl. ing. održat će predavanje na temu "Razvoj i trendovi u nautičkom turizmu" u petak,  15. svibnja 2015. godine u 10 sati u Velikoj vijećnici Fakulteta (soba 314).

Mate Vukić, dipl. ing. održat će radionicu na temu "Učinkovito učenje" u četvrtak, 21. svibnja 2015. godine s početkom u 16 sati, te radionicu na temu "Komunikacijske i prezentacijske vještine" u petak, 22. svibnja 2015. godine s početkom u 16 sati u Velikoj vijećnici Fakulteta (soba 314).

NATJEČAJ ZA DODJELU POTPORA STUDENTIMA POSLIJEDIPLOMSKIH DOKTORSKIH STUDIJA

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu potpora studentima poslijediplomskih studija Sveučilišta u Rijeci za realizaciju projekata s ciljem ostvarivanja strateških ciljeva Sveučilišta u 2014./2015. akademskoj godini. Na mrežnoj stranici Sveučilišta (poveznica) nalazi se cjelokupni tekst Natječaja te upute za prijavu. Rok za podnošenje prijava je 15. siječnja 2015.

Tekst natječaja

Rok za predaju prijava za upis na poslijediplomski sveučilišni studij ističe 10. studenog 2014. godine.

Upute za upis

Prijavni list

NAJAVA UPISA NA POSLIJEDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ''POMORSTVO''

Pomorski fakultet u Rijeci pokreće 6. ciklus poslijediplomskog sveučilišnog studija „Pomorstvo“. Natječaj za upis planira se provesti u listopadu 2014. godine.

NOVI ADMINISTRATROR POSLIJEDIPLOMSKOG STUDIJA

Obavještavaju se studenti i nastavnici Poslijediplomskog sveučilišnog studija ''Pomorstvo'' da je od 01.05.2014. na dužnost administratora poslijediplomskog studija imenovana Željka Vidmar. Ured novog administratora nalazi se u studentskoj službi Pomorskog fakulteta (ured 305). Kontakt e-mail adresa je zeljka@pfri.hr

Sve informacije o poslijediplomskom studiju također se mogu dobiti na odjeljku ''STUDIJSKI PROGRAMI'' web stranice Fakulteta www.pfri.hr, upitom na novu e-mail adresu: doktorski@pfri.hr, kod voditelja studentske službe Mirjane Petelin mpetelin@pfri.hr te na telefon +385-51-338-411 (interno 149 ili 142).

Voditelj doktorskog studija

Doc. dr. sc. Vlado Frančić