01.09.2014

NAJAVA UPISA NA POSLIJEDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ''POMORSTVO''

Pomorski fakultet u Rijeci pokreće 6. ciklus poslijediplomskog sveučilišnog studija „Pomorstvo“. Natječaj za upis planira se provesti u listopadu 2014. godine.

Mole se zainteresirani kandidati da iskažu svoj interes za upis putem e-maila na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

NOVI ADMINISTRATROR POSLIJEDIPLOMSKOG STUDIJA

Obavještavaju se studenti i nastavnici Poslijediplomskog sveučilišnog studija ''Pomorstvo'' da je od 01.05.2014. na dužnost administratora poslijediplomskog studija imenovana Željka Vidmar. Ured novog administratora nalazi se u studentskoj službi Pomorskog fakulteta (ured 305). Kontakt e-mail adresa je Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Sve informacije o poslijediplomskom studiju također se mogu dobiti na odjeljku ''STUDIJSKI PROGRAMI'' web stranice Fakulteta www.pfri.hr, upitom na novu e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , kod voditelja studentske službe Mirjane Petelin Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript te na telefon +385-51-338-411 (interno 149 ili 142).

Voditelj doktorskog studija

Doc.dr.sc. Vlado Frančić