UPISI

UPISI U PRVU GODINU STUDIJA PREDDIPLOMSKOG STUDIJA U AK.GOD. 2016./2017. - ZA KANDIDATE KOJI SE PRIJAVLJUJU PUTEM NISPVU-A

Detalje o studijskim programima, brošuru te ostale informacije o prijavi za upis na preddiplomske studije u ak.god. 2016./2017. kandidati mogu pogledati na web stranici http://www.postani-student.hr/

Uvjeti upisa, upisne kvote te detaljne informacije o upisima nalaze se u Natječaju za upis studenata u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih, integriranih (preddiplomskih i diplomskih) sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija u 2016./2017. akademskoj godini.

OBAVIJEST O UPISIMA

UPISI U PRVU GODINU STUDIJA AK.GOD. 2016./2017. ZA KANDIDATE STARIJE OD 24 GODINE

Sveučilište u Rijeci objavilo je Natječaj za upis studenata u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih, integriranih (preddiplomskih i diplomskih) sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija u 2016./2017. akademskoj godini. U nastavku se nalazi obavijest i prijavni listovi za kandidate starije od 24 godine a koji su srednješkolsko obrazovanje završili prije 2010. godine te nisu obvezni polagati državnu maturu.
Upisi će se provoditi u razdoblju od 06. do 10. lipnja 2016. godine.

(OBAVIJEST O UPISU U PRVU GODINU STUDIJA AK.GOD. 2016./2017. ZA KANDIDATE STARIJE OD 24 GODINE)

Prijavni list - N, TP, LOG

Prijavni list - B, EITP

UPISI U PRVU GODINU DIPLOMSKOG STUDIJA AK.GOD. 2016./2017.

Upisi u prvu godinu sveučilišnog diplomskog studija  u ak.god.  2016./2017.  provoditi će se kao ak.god. 2014./2015. i ranije, dakle na Fakultetima, odnosno neće se provoditi putem Nacionalnog informacijskog sustava za upis na diplomski studij.
Uvjeti upisa, termini i detalji o prijavama i upisima mogu se naći u Natječaju za upis studenata u prvu godinu diplomskih i specijalističkih diplomskih studija u 2016./2017. akademskoj godini. Ostale obavijesti biti će objavljene naknadno.

OBAVIJEST O UPISIMA

UPISNI LISTOVI