31.07.2014

Natječaj za izbor dva studentska predstavnika u Hrvatskoj stručnoj skupini za Bolonjski proces

Na stranicama Agencije za mobilnost i programe EU objavljen je natječaj za izbor dva studentska predstavnika u Hrvatskoj stručnoj skupini za Bolonjski proces.

Ova skupina djeluje u okviru projekta Europske komisije „Nacionalni timovi bolonjskih stručnjaka 2011.-2013." koji ima za cilj olakšati provedbu Bolonjskog procesa u pojedinoj zemlji članici. Članovi skupine imaju priliku sudjelovati na stručnim skupovima i usavršavanjima u tuzemstvu i inozemstvu te sudjelovati u stvaranju politika visokog obrazovanja. Prijavu mogu podnijeti studenti svih razina studija uključujući i studente poslijediplomskih studija, ali kandidati moraju imati status studenta do 31. prosinca 2013. godine. Prednost će imati kandidati koji mogu dokazati: aktivno djelovanje u studentskim organizacijama ili studentskom predstavljanju; relevantno iskustvo u pitanjima reforme visokog obrazovanja; međunarodno iskustvo u području studentskog predstavljanja. Prijava se podnosi na prijavnom obrascu (dostupnog na mrežnoj stranici Agencije) zajedno sa životopisom i dokazima o prethodnom traženom iskustvu na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript do 8. ožujka 2013. godine.