20.12.2014

Obavijest o rezultatima natječaja za dodjelu državnih stipendija za 2013. godinu

Obavještavamo studente da su dana 22. veljače 2013. godine na web stranici http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=3333 Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, objavljeni rezultati natječaja za dodjelu državnih stipendija za 2013. godinu.

Prigovori na rezultate natječaja mogu se slati zaključno do 8. ožujka 2013. godine isključivo poštom na adresu:

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta

Donje Svetice 38

10 000 Zagreb

S naznakom: Prigovor na rezultate natječaja za dodjelu državnih stipendija za 2013. godinu.

Za one studente koji su na popisu dobitnika stipendije za 2013. godinu, u Privrednoj banci Zagreb po nalogu Ministarstva biti će otvoreni žiro računi za isplatu stipendija. Nakon otvaranja žiro računa, Ministarstvo će na sva visoka učilišta dostaviti ugovore o dodjeli državne stipendije kojim će se regulirati obaveze Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta i stipendista.

Isplata stipendija će biti početkom travnja 2013. godine i uključivati će iznose rata za prava četiri mjeseca ove godine.