Nenastavno osoblje

 

  telefon mobitel soba e-mail
CENTRALA:  051 / 338 - 411
 
TAJNIK FAKULTETA
Željko Ševerdija, dipl.iur. 107 814 318 zseverdi@pfri.hr
 
DEKANAT
TAJNICA
Blaženka Konjhodžić 104 808 308 blazenka@pfri.hr
 
SLUŽBA KADROVSKIH I OPĆIH POSLOVA
VODITELJICA SLUŽBE KADROVSKIH I OPĆIH POSLOVA
Tatjana Domazet 157 816 316 domazet@pfri.hr
STRUČNE REFERENTICE
Alana Vukelić, mag.iur. 201 289 317 avukelic@pfri.hr
Brigita Crnogorac 155 265 317 brigita@pfri.hr
INFORMACIJE I RECEPCIJA
Ilonka Lilić 100 277 centrala ilonka@pfri.hr
DOSTAVLJAČICA-RADNICA NA FOTOKOPIRNOM STROJU
Smilja Kereš 137 275 319  keres@pfri.hr
SPREMAČICE
Ivanka Bolterstein   260    
Vlasta Grohovac Petkovć   261    
Janja Manojlović   216    
Ljubica Mesić   212    
Jagoda Maruna   232    
Danijela Majstorović   267    
 
RAČUNOVODSTVO
VODITELJICA RAČUNOVODSTVA

Mihaela Rogić Gavrić, dipl.oecc.

134   321 mirogic@pfri.hr
VIŠA STRUČNA REFERENTICA- FINANCIJSKI KNJIGOVOĐA
RAČUNOVODSTVENA REFERENTICA
Ingrid Golojka 178 210 322 golojka@pfri.hr
Maja Miljanović 177   322 miljanov@pfri.hr
Ljubica Predovan 177   322 predovan@pfri.hr
Dijana Atelj 169   322 atelj@pfri.hr
         
 
STUDENTSKI URED evstud@pfri.hr
VODITELJICA STUDENTSKE SLUŽBE
Mirjana Petelin, prof.pedagogije i inf. 142 805 305 mpetelin@pfri.hr
Koordinator za ISVU
         
STRUČNE REFERENTICE
Jadranka Gumbarević 154 204 305 jadranka@pfri.hr
Željka Vidmar 149 217 305 zeljka@pfri.hr
 
SKRIPTARNICA
REFERENTICA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST
Vesna Vranić Kauzlarić, dipl.ing. 135 259 skriptarnica vvranic@pfri.hr
 
KNJIŽNICA
VODITELJICA KNJIŽNICE
Dolores Markotić, dipl. knjižničar 162 226 331 markotic@pfri.hr
POMOĆNA KNJIŽNIČARKA
Tamara Gržinčić 163  209 333 grzincic@pfri.hr
 
CENTAR ZA IZOBRAZBU POMORACA

VODITELJICA CENTRA ZA IZOBRAZBU POMORACA I GLASNOGOVORNICA POMORSKOG FAKULTETA U RIJECI

Marija Šimić Hlača, dipl.ing. 175 809 CIP (205) marija@pfri.hr
 
STRUČNA REFERENTICA
Rada Danyi 174 214 CIP (205) danyi@pfri.hr
         
 
CENTAR ZA SIGURNOST PLOVIDBE
SERVISER
Miljenko Zorić 164 233    
 
OPĆA SLUŽBA
DOMAR
Marinko Valčić - MOB: 099/310 9755 161 807  

marinko@pfri.hr

DOMAR

Miljenko Zorić - MOB: 099/257 1763   233    
 

INFORMATIČKI CENTAR*

ic@pfri.hr
VODITELJ INFORMATIČKOG CENTRA
Ezio Hafner 170 254 203 ezio@pfri.hr
INFORMATIČKI REFERENT
Slobodan Popić, univ.bacc.ing. 171 237 203 slobodan@pfri.hr
INFORMATIČKI REFERENT        
Nenad Žagar 172 285 203 zagar@pfri.hr
*Studenti se primaju utorkom i četvrtkom od 9h do 11h