Početna

 Kontakt

 Studomat

 English

  



NASTAVNO OSOBLJE
  Ime i prezime
telefon
soba
e-mail
Mr.sc. Nataša Antonini, str.sur.
190
217
natasaa@pfri.hr
Mr.sc. Ivoslav Ban, predavač
147
302
ban@pfri.hr
mag.educ. Martina Badurina, asistent
130
436
badurina@pfri.hr
Prof.dr.sc. Hrvoje Baričević
191
216
hrvoje@pfri.hr
Doc.dr.sc. Dean Bernečić 
159
213
bernecic@pfri.hr
Dr.sc. Irena Bogunović, asistent 
199
403
bogunovic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Jasminka Bonato 
128
436
bonato@pfri.hr
Doc.dr.sc. Mirjana Borucinsky 
200
404
mborucin@pfri.hr
Doc.dr.sc David Brčić 
218
501
brcic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Aleksandar Cuculić 
136
415
cuculic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Jasmin Ćelić 
118
414
cele@pfri.hr
Prof.dr.sc. Dragan Čišić 
127
319
dragan@pfri.hr
Doc.dr.sc. Borna Debelić 
185
220
debelic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Biserka Draščić Ban 
217
219
bdrascic@pfri.hr
Prof.dr.sc. Čedomir Dundović
187
223
dundovic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Vlado Frančić 
102/124
310/506
vfrancic@pfri.hr
Mr.sc. Željko Glavan, viši predavač
122
437
glavan@pfri.hr
Doc.dr.sc. Neven Grubišić 
197
107
neven.grubisic@uniri.hr
Dr.sc. Marko Gulić, poslijedoktorand, znanstveni novak
189
217
mgulic@pfri.hr
Prof.dr.sc. Mirano Hess 
123
426
hess@pfri.hr
Prof.dr.sc. Svjetlana Hess 
108
210
shess@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Bojan Hlača 
126
319
bhlaca@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Renato Ivče 
131
433
rivce@pfri.hr
mag.ing.logist. Mladen Jardas, asistent
219 
324
mjardas@pfri.hr 
Dr.sc Jasmina Jelčić Čolakovac, asistent
199
403
jelcic@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Alen Jugović 
101/109
311/224
ajugovic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Irena Jurdana 
110
414
jurdana@pfri.hr
Prof.dr.sc. Blanka Kesić 
184
220
kesic@pfri.hr
prof. Jana Kegalj, asistent
138
402
kegalj@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Ines Kolanović 
216
215
ines@pfri.hr
Prof.dr.sc. Serđo Kos 
150
425
skos@pfri.hr
Doc.dr.sc. Predrag Kralj 
160
213
pkralj@pfri.hr
dipl.ing. Davor Lenac, predavač
181
214
lenac@pfri.hr
mag.educ. Rebeka Lerga, asistent
138 
402 
lerga@pfri.hr 
Prof.dr.sc. Axel Luttenberger 
146
225
axel@pfri.hr
Dr.sc. Livia Maglić, poslijedoktorand, znanstvena novakinja
198
107
livia@pfri.hr
Doc.dr.sc. Lovro Maglić 
196
506
maglic@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Dragan Martinović 
145
222
dragec@pfri.hr
Mr.sc. Rikard Miculinić, asistent
182
212
rikard@pfri.hr
prof. Sanja Mohorovičić, asistent  
 
 
Izv.pof.dr.sc. Đani Mohović 
156
435
dmohovic@pfri.hr
Prof.dr.sc. Robert Mohović 
125
505
mohovic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Zoran Mrak 
212
415
mrak@pfri.hr
Dr.sc. Dario Ogrizović, poslijedoktorand
115
323
dario@pfri.hr
Doc.dr.sc. Ana Perić Hadžić 
106/114
323/320
ana@pfri.hr
Prof.dr.sc.habil. Tibor Poganj 
143
303
poganj@pfri.hr
mag.ing. Ivo Polić
151
501
polic@pfri.hr
Prof.dr.sc. Tanja Poletan Jugović 
215
215
poletan@pfri.hr
Dr.sc. Rene Prenc, poslijedoktorand
211
226
prenc@pfri.hr
Doc.dr.sc. Radoslav Radonja 
180
214
radonja@pfri.hr
Mr.sc. Vladimir Pelić, asistent
121
214
vpelic@pfri.hr
dipl.iur. Loris Rak, predavač
167
209
loris.rak@pfri.hr
mag.cin. Albin Redžić, viši predavač
133
Dvorana
albino@pfri.hr
mag.cin. Maja Redžić, viši predavač
132
Dvorana
mredzic@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Igor Rudan 
105/129
307/434
rudan@pfri.hr
Doc.dr.sc. Biserka Rukavina 
166
209
biserka@pfri.hr
Prof.dr.sc. Boris Sviličić 
168
416
svilicic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Đani Šabalja 
152
427
sabalja@pfri.hr
mag.ing. Davor Šakan 
207
334a
sakan@pfri.hr
Prof.dr.sc. Ivica Šegulja 
113
211
is@pfri.hr
mag.oec. Gorana Stumpf, asistent
109
334
stumpf@pfri.hr
Doc.dr.sc. Edvard Tijan 
116
324
etijan@pfri.hr
Prof.dr.sc. Enco Tireli 
186
218
tirelli@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Nikola Tomac 
111
417
tomac@pfri.hr
Prof.dr.sc. Vinko Tomas 
213
230
tomas@pfri.hr
Doc.dr.sc. Sandra Tominac Coslovich 
138
402
stominac@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Mato Tudor 
144
302
tudor@pfri.hr
Doc.dr.sc. Marko Valčić 
213
231
mvalcic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Sanjin Valčić
119
415
svalcic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Siniša Vilke 
198
107
svilke@pfri.hr
Doc.dr.sc. Igor Vio
165
209
vio@pfri.hr
Izv.prof.dr.sc. Dubravko Vučetić 
209
226
vucetic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Goran Vukelić 
103/183
221/309
gvukelic@pfri.hr
Prof.dr.sc. Damir Zec 
120
432
zec@pfri.hr
Dr.sc. Dražen Žgaljić, asistent
188 
224 
zgaljic@pfri.hr
Doc.dr.sc. Srđan Žuškin 
129
434
szuskin@pfri.hr