Početna

 Kontakt

 Studomat

 English

  



NENASTAVNO OSOBLJE

 

 
telefon
soba
e-mail
CENTRALA:  051 / 338 - 411
 
URED DEKANA
Blaženka Konjhodžić, tajnica dekana 
104
308
blazenka@pfri.hr
 
URED TAJNIKA
TAJNIK FAKULTETA
Maša Šarar Nežić, dipl.iur., rukovoditelj službi
107
318
masa@pfri.hr
STRUČNI I ADMINISTRATIVNI REFERENTI      
Alana Vukelić, mag.iur., administrativni referent
201
317
avukelic@pfri.hr
Brigita Crnogorac, stručni referent za kadrovske poslove
155
317
brigita@pfri.hr
       
RAČUNOVODSTVO
VODITELJ RAČUNOVODSTVA
Vladimirka Telenta, dipl.oec., voditelj računovodstva
134
321
vlatka@pfri.hr
FINANCIJSKI KNJIGOVOĐA, KNJIGOVOĐE PLAĆA
Maja Miljanović, mag.oec., knjigovođa plaća
177
322
miljanov@pfri.hr
Ljubica Predovan, dipl.oec., financijski knjigovođa
177
322
predovan@pfri.hr
Dijana Atelj, mag.oec., knjigovođa plaća
169
322
atelj@pfri.hr
   
SLUŽBA STUDENTSKE EVIDENCIJE evstud@pfri.hr
VODITELJI SLUŽBE STUDENTSKE EVIDENCIJE
Mirjana Petelin, prof., voditelj Službe studentske evidencije
142
305
mpetelin@pfri.hr
STRUČNI REFERENT U SLUŽBI STUDENTSKE EVIDENCIJE
Jadranka Gumbarević, stručni referent u službi studentske evidencije
154
305
jadranka@pfri.hr
Željka Vidmar, dipl.oec., stručni referent u službi studentske evidencije
149
305
zeljka@pfri.hr
 
SLUŽBA ZA IZDAVAČKU DJELATNOST I ODNOSE S JAVNOŠĆU
STRUČNI SURADNIK ZA IZDAVAČKU DJELATNOST I ODNOSE S JAVNOŠĆU
Vesna Vranić Kauzlarić, dipl.ing.
135
skriptarnica
vvranic@pfri.hr
 
SLUŽBA OPĆIH I TEHNIČKIH POSLOVA
VODITELJ SLUŽBE OPĆIH I TEHNIČKIH POSLOVA
Tatjana Domazet, voditelj
157
316
domazet@pfri.hr
TEHNIČKI SURADNIK DOMAR-LOŽAČ
Marinko Valčić
161
 
marinko@pfri.hr
David Puž  
dpuz@pfri.hr
TELEFONIST
Ilonka Lilić
100
centrala
ilonka@pfri.hr
RADNIK NA FOTOKOPIRNOM STROJU
Smilja Kereš, radnica na fotokopirnom stroju
137
319
 keres@pfri.hr
SPREMAČICE
Ivanka Bolterstein  
 
 
Vlasta Grohovac Petkovć  
 
 
Danijela Majstorović  
 
 
Janja Manojlović  
 
 
Jagoda Maruna  
 
 
Ljubica Mesić  
 
 
       

INFORMATIČKA SLUŽBA*

ic@pfri.hr
VODITELJ INFORMATIČKE SLUŽBE
Ezio Hafner, voditelj Informatičke službe
170
203
ezio@pfri.hr
INFORMATIČKI REFERENTI
Slobodan Popić, univ.bacc.ing., informatički referent u Informatičkom centru
171
203
slobodan@pfri.hr
Nenad Žagar,  informatički referent u Informatičkom centru
172
203
zagar@pfri.hr
*Studenti se primaju utorkom i četvrtkom od 9h do 11h
 
VISOKOŠKOLSKA KNJIŽNICA
VODITELJ VISOKOŠKOLSKE KNJIŽNICE
Dolores Markotić, dipl. bibl., voditeljica Visokoškolske knjižnice
162
331
markotic@pfri.hr
POMOĆNI KNJIŽNIČAR
Tamara Gržinčić, dipl.bibl., pomoćna knjižničarka
163
333
grzincic@pfri.hr
 
CENTAR ZA IZOBRAZBU POMORACA I CJELOŽIVOTNO OBRAZOVANJE
VODITELJICA CENTRA ZA IZOBRAZBU POMORACA I CJELOŽIVOTNO OBRAZOVANJE
Marija Šimić Hlača, dipl.ing., voditeljica Centra za izobrazbu pomoraca i cjeloživotno obrazovanje i glasnogovornica Fakulteta
175
CIP (205)
marija@pfri.hr
STRUČNI REFERENT
Rada Danyi, stručni referent za izobrazbu pomoraca
174
CIP (205)
danyi@pfri.hr
 
CENTAR ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE
STRUČNI SURADNIK NA PROJEKTU ECOSUSTAIN
 
SURADNICI U ZAVODIMA
Ingrid Golojka, administrator u Zavodu
178
322
golojka@pfri.hr