Početna

 Kontakt

 Studomat

 English

  



ZAVOD ZA LOGISTIKU I MENADŽMENT U POMORSTVU I PROMETU


Predstojnik:
Izv. prof. dr. sc. Edvard Tijan


Tajnica:
Veronika Mohorić
Soba: 317, Telefon: 157, e-mail: mohoric@pfri.hr


  Prezime Ime soba e-mail URL
Prof. dr. sc. Čišić Dragan
319
dragan@pfri.hr www.pfri.hr/~dragan
Doc. dr. sc. Debelić Borna
220
debelic@pfri.hr www.pfri.hr/~debelic
Izv. prof. dr. sc. Hlača Bojan
319
bhlaca@pfri.hr www.pfri.uniri.hr/~bhlaca
Asistent Jardas Mladen
324 
mjardas@pfri.hr http://www.pfri.uniri.hr/~mjardas/
Izv. prof. dr. sc. Jugović Alen
224
ajugovic@pfri.hr www.pfri.hr/~ajugovic
Dr. sc., poslijedoktorand Ogrizović Dario 
323 
dario@pfri.hr http://www.pfri.uniri.hr/~dario/
Izv. prof. dr. sc. Perić-Hadžić Ana
323
ana@pfri.hr www.pfri.hr/~ana
Mag. oec., asistent Stumpf Gorana
334
stumpf@pfri.hr www.pfri.hr/~stumpf
Izv. prof. dr. sc. Tijan Edvard
324
etijan@pfri.hr www.pfri.hr/~etijan
Poslijedoktorand Žgaljić Dražen
 224
zgaljic@pfri.hr http://www.pfri.uniri.hr/~zgaljic