Početna

Studomat

STUDENTSKA SLUŽBA - OBAVIJESTI - OGLASNA PLOČA

SVEČANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUDENATA

U petak, 12. travnja 2024. godine u prostoru Exportdrva održat će se svečana promocija završenih studenata Sveučilišta u Rijeci, Pomorskog fakulteta, koji su obranili završne i diplomske radove tijekom 2023. godine.

Održat će se dvije promocije, prva u 11:00 sati – na kojoj će biti uručene diplome prvostupnicima sveučilišnoga prijediplomskog studija te magistrima sveučilišnoga diplomskog studija Brodostrojarstvo / Brodostrojarstvo i pomorska tehnologija i Logistika i menadžment u pomorstvu i prometu, te druga u 14:00 sati - na kojoj će biti uručene diplome prvostupnicima sveučilišnoga prijediplomskog studija te magistrima sveučilišnoga diplomskog studija Nautika i tehnologija pomorskog prometa, Elektroničke i informatičke tehnologije u pomorstvu, Tehnologija i organizacija prometa.